کانال تلگرام گروه مشاورین تحصیلی و مهارتی مهندس هادی یوسفی

کانال گروه مشاورین تحصیلی و مهارتی مهندس هادی یوسفی

ID: @hadiyousefi_ir

سلام و درود. مهندس هادی یوسفی هستم . فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی. پس از این که چند سالی را در زمینه آموزش در سمت های معاونت آموزشی، مدرس دروس تخصصی و مشاوره فعالیت نمودم؛ بسیاری از خانواده ها از دغدغه های خود و فرزندانشان برایم گفتند، دانشجویان و هنرجویان و دانش آموزانی مستعدی را شناختم که تنها نیازمند راهنمایی برای پیمودن مسیرشان بودند، خیلی ها اصلا نمیدونستند چرا و به چه دلیل باید درس بخوانند و صاحب مهارت شوند و اصلا در این مملکت و در این دوران حساس فرهنگی باید چه کارهایی انجام بدهند، کجا می توانند مهارت هاشون رو افزایش بدiند و اصلا کدام مهارت ها برای رشته ای که می خوانند، مناسب است. خیلی از خانواده ها بیشتر از هر چیزی نگران دغدغه های فرهنگی جامعه ای که فرزندشان در آن زندگی می کنند هستند و نمی دانند با چه تکنیک هایی با فرزند نوجوان و جوان خود همراه شوند . خلاصه همه این مسایل و مشکلات بود که من را دل گرم تر کرد تا هر آنچه را که در توانایی خود دیدم در طی این دو سه سال در اختیار این عزیزان قرار دهم . با کم رنگ شدن حضور فیزیکی بنده در عرصه آموزش و مشاوره ، و به درخواست بسیاری از دانشجویان و عزیزانی که به بنده همیشه لطف داشتند تصمیم به حضور همیشگی در کنار شما عزیزان گرفتم . کانالی که هم اکنون در آن قرار دارید در جهت میل به سوی اهداف آموزشی، مهارتی و مشاوره برای گروه های مختلف جامعه ایجاد شده است . ایده تاسیس این گروه توسط یک گروه نخبه از دوستان گرانقدر بنده و پس از جلسات کارشناسی مختلف متولد شد و پس از چکش کاری های زیاد به یک مسیر راه رسیدیم که در ادامه بیشتر با اهداف و خصوصیات این کانال آشنا خواهید شد . تا اینجا حضور بیش از ۳ استاد با درجه علمی دکترا و چندین مدرس خبره در زمینه های مختلف قطعی شده است . شروع کار رسمی کانال به زودی اعلام می گردد.

:rose::rose::rose: آرزو میکنم در وضعیت فعلی مملکت که در آن خوب بودن مشکل است. (دغدغه های فراوان فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و … ) بتوانیم بهترین ها را به دست آوریم .
با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان/ مهندس هادی یوسفی

توجه: مسئولیت محتوای این شبکه اجتماعی به عهده ی صاحب آن می باشد، لطفا قبل از اعتماد به آن، تحقیق کنید، همچنین در صورت مشاهده تخلف از قسمت گزارش به ما اطلاع دهید.

کانال های تلگرام ویژه