انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلایلی نتوانسته باشید حساب اینستاگرام را گوشی خود چک کنید. مثلاً به اینترنت دسترسی نداشتید یا به همراه بردن گوشی موبایلتان را فراموش کرده باشید . در این مواقع هم به راحتی می‌توانید با گوشی دوست یا همکارتان پیج اینستاگرامتان را چک کنید. اشخاص زیادی هستند […]

انتقال اکانت اینستاگرام
انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلایلی نتوانسته باشید حساب اینستاگرام را گوشی خود چک کنید. مثلاً به اینترنت دسترسی نداشتید یا به همراه بردن گوشی موبایلتان را فراموش کرده باشید . در این مواقع هم به راحتی می‌توانید با گوشی دوست یا همکارتان پیج اینستاگرامتان را چک کنید.

اشخاص زیادی هستند که با خرید یک گوشی جدید، به جای متصل شدن به حساب و اکانت کاربری قبلی خود در اینستاگرام، یک حساب جدید باز می‌کنند و مجبور می‌شوند مجدداً برای تک تک دوستان و آشنایان خود درخواست فالو دهند.

در صورتیکه در این مواقع برای انتقال اکانت اینستاگرام کافیست رمز عبور و نام کاربری قبلی خود را داشته باشند تا در هر گوشی دیگر به پیج اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنند.

 

انتقال اکانت اینستاگرام

چگونه اکانت اینستاگرام خود را به گوشی دیگری انتقال دهیم؟

اگر قصد انتقال اکانت اینستاگرام خود را دارید، بهتر است ابتدا در گوشی قبلی از حساب خود خارج شوید. اما قبل از خارج شدن به سه نکته‌ی زیر توجه کنید.

  1. توصیه می‌کنیم قبل از خارج شدن از حساب خود، اگر رمز خود را فراموش کردید حتماً از طریق وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن همراهتان درخواست رمز جدید کنید. سپس مجدداً از طریق رمز جدید وارد حساب کاربریتان شوید.
  2. رمز جدید و نام کاربری‌تان را یادداشت کنید.
  3. قبل از خارج شدن از طریق گزینه تنظیمات وارد قسمت اطلاعات شخصی شوید. در آن قسمت ایمیل و شماره تلفن همراهتان را برای اثبات هویت شخصی به اینستاگرام وارد نمایید.

برای وارد شدن به حساب اینستاگرام خود نیاز به رمز عبور و نام کاربریتان دارید.

حالا می‌توانید به سادگی بعد از نصب اینستاگرام در گوشی جدید و باز کردن آن، با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور مجدداً به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید.

راه انتقال اکانت اینستاگرام

نکته: اگر قبلا در قسمت تنظیمات / اطلاعات شخصی ایمیل و تلفن همراهتان را وارد کرده باشید و در واقع هویت خود را به اینستاگرام ثابت کرده باشید، با یکی از اینها نیز امکان انتقال اکانت اینستاگرامتان وجود خواهد داشت.

به همین راحتی، به همین شیرینی…

اگر نام کاربری را فراموش کرده باشیم؟

اگر نام کاربری‌تان را به یاد نمی‌آورید، می‌توانید دو راه زیر را امتحان کنید:

  • از نرم افزار اینستاگرام دیگران استفاده کنید و در قسمت جستجو یا همان اکسپلور اینستاگرام هرچه حدس می‌زنید به نام کاربری‌تان نزدیک است، یا آنچه از نام کاربریتان به خاطر دارید را سرچ و جستجو کنید تا آن را پیدا کنید.
  • از طریق فالوورهای پیج اینستاگرام دوستانتان که قبلاً شما را دنبال کرده‌اند، می‌توانید نام کاربریتان را پیدا کنید.

آموزش اینستاگرام

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشیم؟

اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، اصلاً جای نگرانی نیست، کافی است که برای آموزش راه‌های بازیابی رمز اینستاگرام اینجا کلیک کنید. ما دراین مقاله به طور مفصل راه‌های بازیابی رمز عبور را آموزش داده‌ایم.

چگونه در گوشی‌ای شخص دیگری پیج اینستاگرام خود را چک کنیم؟

اگر در گوشی‌ای که یک حساب و پیج اینستاگرام دارد، می خواهید پیج خود را باز کنید، کافیست به قسمت تنظیمات حساب کاربری اول رفته و گزینه‌ی افزودن حساب را انتخاب کنید. بعد از آن اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. حالا می‌توانید به دو حساب اینستاگرام و دو پیج دسترسی داشته باشید.

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.